Prodajna mjesta

Kupnja proizvoda iz web shopa Tepih centra, moguća je i u nekom od devet prodajnih mjesta u Hrvatskoj uz prethodnu najavu ili rezervacijom putem posebne forme. Dostupnost i cijena pojednih artikala na prodajnim mjestima ovisi o raspoloživosti robe na zalihi. 
Za sve detaljnije informacije kontaktirajte nas :

☎ 01/6528-554
✉ webshop@tepih-centar.hr

Radno vrijeme administratora web-shopa je od ponedjeljka do petka od 8,00 – 15,30 sati

Kontakt podaci svih 9 poslovnica Tepih centra:

 

Tepih centar d.o.o. Poslovnica Zagreb King Cross – Jankomir
Velimira Škorpika 34
10000 Zagreb

tel. 01/6591-000
email : zagreb1@tepih-centar.hr

RADNO VRIJEME: pon–sub: 9ºº-21ºº, ned: 9ºº–20ºº

 

Tepih centar d.o.o. Poslovnica Zagreb Velesajam
Avenija Dubrovnik 15 Paviljon 13
10020 Zagreb

Tel: 01/6527-234
e-mail: zagreb2@tepih-centar.hr

RADNO VRIJEME: pon–pet:8ºº-20ºº, sub: 8ºº–18ºº

 

Tepih centar d.o.o. Poslovnica Žitnjak
Slavonska avenija 19b
10000 Zagreb

Tel: 01 294 66 66, 01 2946-458
e-mail: zagreb3@tepih-centar.hr

RADNO VRIJEME: pon–sub:8ºº-20ºº

 

Tepih centar d.o.o. Poslovnica City Center one Split
Vukovarska 207
21000 Split

Tel. 021/669-535
e-mail: split2@tepih-centar.hr

RADNO VRIJEME: pon – ned: 9ºº – 21ºº

Tepih centar d.o.o. Poslovnica Rijeka
Osječka 67a
51 000 Rijeka

Tel: 051 506 770
e-mail: rijeka@tepih-centar.hr

RADNO VRIJEME: pon–sub:8ºº-20ºº

 

Tepih centar d.o.o. Poslovnica Varaždin
Gospodarska 39, TC Storeland
42000 Varaždin

Tel: 042 305 330
e-mail: varazdin@tepih-centar.hr

RADNO VRIJEME: pon–sub: 8ºº–20ºº

 

Tepih centar d.o.o. Poslovnica Osijek
Josipa Reihl-Kira 36, STC Osijek
31000 Osijek

Tel: 031/575-596
e-mail: osijek@tepih-centar.hr

RADNO VRIJEME: pon–sub: 8ºº–20ºº

 

Tepih centar d.o.o. Poslovnica Zadar
Biogradska cesta 70
23 000 Zadar

Tel: 023 344 085
e-mail: zadar@tepih-centar.hr

RADNO VRIJEME : pon – pet 8ºº – 20ºº, sub 8ºº – 13ºº

 

Tepih centar d.o.o. Poslovnica Pula  
Šijanska cesta 1a
52100 Pula

Tel: 052 502 783
e-mail: pula@tepih-centar.hr

RADNO VRIJEME : pon – pet: 8ºº – 20ºº, sub: 8ºº – 20ºº